
Гібридний інвертор однофазний, 6 кВт, LuxPower SNA6000, WPV, (низьковольтний)
24 871 ₴
22 388 ₴
- В наявності
Підтримує суміщену роботу сонця, мережі або генератора, можливість паралельної роботи до 16‑ти одиниць для масштабування системи
Потужний та компактний однофазний гібрид, що ідеально підходить для дому, комерційних об’єктів або дачі. Оснащений Wi‑Fi моніторингом, UPS‑функцією, може передавати надлишки в мережу, працювати без акумулятора та підтримує сучасні Li‑ion/ LiFePO₄ батареї.
Ключові переваги:
-
Робота без акумуляторів
-
Резервне живлення завдяки UPS-функції
-
Продаж надлишків енергії в мережу
-
Підключення генератора
-
Простий моніторинг через застосунок
-
Масштабування системи до 96 кВт (16 інверторів)
-
Високий ККД MPPT-контролерів до 98 %
Основні характеристики:
-
Потужність інвертора: 6 кВт (пікова — 12 кВт)
-
Тип системи: однофазна, гібридна
-
MPPT: 2 незалежних трекери, по 4000 Вт кожен
-
PV-вхід: діапазон 120–385 В (макс. 480 В)
-
Струм MPPT: 17 А на кожен трекер
-
Сумісність з АКБ: 48 В DC; підтримка Li-ion, LiFePO₄, AGM, GEL, свинцево-кислотних АКБ; підтримка BMS
-
AC заряд: до 80 А
-
ККД: до 98 % (MPPT), піковий — 93 %
-
Час перемикання: 10 мс (ПК), 20 мс (побутові прилади)
-
Можливість паралельної роботи: до 16 інверторів; синхронізація у трифазні системи
-
Інтерфейси та зв’язок: Wi-Fi/GPRS, CAN/RS485, LCD дисплей; мобільний додаток LuxPowerView (Android/iOS)
-
Габарити: 330×505×135 мм
-
Вага: 14.5 кг
-
Робоча температура: від 0 до +50 °C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LuxPower |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Висота | 505 мм |
| Вага | 14.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Глибина | 135 мм |
| Максимальний струм заряду акумулятора (АКБ) | 120 А |
| Напруга акумулятора (АКБ) | 48 В |
| Максимальне значення вхідної напруги | 280 В |
| Мінімальне значення вхідної напруги | 170 В |
| Кількість фаз | однофазний |
| ККД при повному навантаженні,% | 93 |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Індикація | LCD дисплей |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Вихідна частота струму | 50 Гц |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
- Ціна: 22 388 ₴

